info@aylakabalak.com 0(552) 688 40 68

Teşekkür

Görüşleriniz bizim için değerlidir.

Mesajınızı gönderin, sitemizde yayınlayalım.

İlginize Teşekkürler.

Prof.Dr. Ayla KABALAK

 

Sizden Gelenler

 • 01
  Tem

  B. Alkıs

  Uykusuzluk ve kas ağrıları şikayetlerim ve fibromiyalji tanımla yıllardır hayat kalitem düşmüştü. Ayla hanımın tedavisi ve önerileri ile baharımı yaşıyorum. Teşekkür ederim.
  Devamı
 • 01
  Tem

  Ebru Deniz Bilen

  Yüzümdeki sorunlarımı geçirdiği için Dr hanıma teşekkür ederim.
  Devamı
 • 16
  Haz

  N. DOKUMACI

  Yüzüme prp ve mezoterapi uygulandı. Doktorum sayesinde cildim 10 yıl gençleşti. Teşekkür ederim.
  Devamı
 • 12
  Haz

  Murat BAYRAKTAR

  Dr. Ayla Hanım’a PRP ve ozon tedavileri için gittim. İşlemleri yaparkenki uzmanlığı, rahatsızlıklarım hakkındaki bilgi birikimi ve işlemler sonrası rahatsızlıklarıma dair olumlu gözlemlerimden dolayı çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
  Devamı
 • 11
  Haz

  Ayşe Ceylan

  En az 10 yıldır çektiğim sırt ve omuz ağrılarından, ellerimdeki uyuşmalardan Dr AYLA hanım sayesinde kurtuldum. Uykularımda daha düzenli, sabah enerjik kalkıyorum. Size çok teşekkür eder, başarılarınızın daim olmasını dilerim.
  Devamı
 • 11
  Haz

  İlker Demirdöven

  Hocama saç ve cilt mezorerapisi yaptırdım. Daha öncesinde saçımda denedigim birçok pahalı saç bakım ürünü yada uygulaması sonrası tek sonuç alabildigim tedavi oldu. Sonuçlarından çok memnunum ve düşünen herkese tavsiye ederim. Özellikle hocamin bu konudaki tecrübe ve bilgisi benim bu tedaviye baslamamdaki en büyük etken oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.
  Devamı
 • 11
  Haz

  Yiğit Ulukent

  Düşme sonucu diz eklemimde ciddi ağrı oldu ve 3 ay merdiven çıkarken ağrı aynen devam etti. Dr. Ayla hanımın diz eklem ve bağlarıma uyguladığı ilaçlarla günler içerisinde iyileştim ve ağrım yok oldu. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
  Devamı
 • 11
  Haz

  İlker Demirdöven

  Özellikle covid nedeniyle bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak için glutatyon tedavisi aldık ailece. kendimizi daha dinç hissediyoruz. Annemin diz ağrılarına ozonla birlikte çok azaldı. Artık rahat yürüyor. Doktor Ayla hanımın yakın ilgisi için teşekkür ediyoruz.
  Devamı
 • 11
  Haz

  Mehmet Tanju Gülan

  Ayla hanım ailemize yaptığınız bağışıklık sistemimizi güçlendiren ilaçların çok faydasını gördük.Vücudumuzdaki ağrılar ve yorgunluklar geçti.Bu paket program hakikaten müthiş faydalı .Herkese tavsiye ediyorum .Elinize sağlık.
  Devamı